Rezací nadstavec RN7 AC vhodný na ručné rezanie ocele hrúbky 3 - 100 mm je kompatibilný s najbežnejšou rukoväťou typu U7. Nadstavec sa dodáva bez rukoväte, rukoväť je potrebné zvlášť doobjednať.
| Obj. číslo | G0763032 |
| Obj. číslo | G0763032 |
| Splátky už od | |
Rezací nadstavec RN7 AC vhodný na ručné rezanie ocele hrúbky 3 - 100 mm je kompatibilný s najbežnejšou rukoväťou typu U7. Nadstavec sa dodáva bez rukoväte, rukoväť je potrebné zvlášť doobjednať.
Nadstavec sa ovláda pomocou kolieska. Výrobca odporúča pravidelnú kontrolu horákov minimálne raz ročne.
| Názov | Kód výrobcu |
| Tesniaci krúžok nadstavca | 273100000008 |
| Rukoväť U7 | 0763473 |
| Matica G1/4“ | B599400 |
| Matica G3/8“LH | B599430 |
| Hadicový nadstavec Ø 6,3 | B599380 |
| Hadicový nadstavec Ø 8,0 | B599440 |
| Rozsah: | 3 – 100 mm |
| Označenie hubice: | R70 PB / 459 AC |
| Plyn: | acetylén |
| Dĺžka horáka: | 265 mm |
| Koliesko/páčka: | koliečko |
| Hlava horáka: | 90° |
| Rozsah: | 3 – 100 mm |
| Označenie hubice: | R70 PB / 459 AC |
| Plyn: | acetylén |
| Dĺžka horáka: | 265 mm |
| Koliesko/páčka: | koliečko |
| Hlava horáka: | 90° |