Invertorová zváračka Pontig 315 AC/DC pre TIG DC zváranie ocele a nehrdzavejúcej ocele, TIG AC zváranie hliníka a jeho zliatin a zváranie obalenou elektródou MMA. Napájanie 3 x 400 V. V balení s chladičom FANCOOL 300 a transportným vozíkom.
| Obj. číslo | 5200005535 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 8.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 2 369,56 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 10%
| Obj. číslo | 5200005535 |
| Splátky už od | |
Invertorová zváračka Pontig 315 AC/DC pre TIG DC zváranie ocele a nehrdzavejúcej ocele, TIG AC zváranie hliníka a jeho zliatin a zváranie obalenou elektródou MMA. Napájanie 3 x 400 V. V balení s chladičom FANCOOL 300 a transportným vozíkom.

Obsah balenia:
Invertor PONTIG 315 AC/DC sa dodáva v prepravnom boxe, zmontovaný a pripojený k chladiču FANCOOL 300 MOST a transportnému vozíku.
Súprava obsahuje zemniaci kábel (-), plynovú hadicu a nádobku chladiacej kvapaliny COOL 30 MOST.
Chladič nie je z výroby naplnený kvapalinou!
Zvárací horák TIG 26 SGRIP MOST 4 m - 56 01 032644
Zvárací horák TIG 26 SGRIP MOST 8 m - 56 01 032648
Zvárací horák (voda) TIG 18 SGRIP 4 m - 56 01 032654
Zvárací horák (voda) TIG 18 SGRIP 8 m - 56 01 032658
Zvárací horák (voda) TIG 18 UP/DOWN SGRIP MOST 4 m - 56 01 081901
Diaľkové ovládanie (nožný ovládač) 5 m 10068596 - 52 00 00553Z
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez / zliatiny medi |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG AC/DC |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 10 – 350 A |
| Napätie naprázdno U0: | 70 V |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 12,4 A |
| Prúd I1max: | 20 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | TIG: 170 A; MMA: 145 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | TIG: 220 A; MMA: 185 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | TIG: 30 % = 315 A; MMA: 30 % = 270 A |
| Účinnosť: | 85 % |
| Krytie: | IP 21S |
| Trieda izolácie: | F |
| Rozmery: | zdroj energie: 566 × 224 × 505 mm; zdroj + chladič + vozík: 1115 × 560 × 1315 mm |
| Rozmery vodného chladenia: | 665 × 254 × 285 mm |
| Hmotnosť: | zdroj energie: 25,5 kg, zdroj + chladič + vozík: 63,5 kg |
| Hmotnosť vodného chladenia: | bez kvapaliny: 14,8 kg |
| Spotreba energie pri voľnobehu: | 30 W |
| Farba: | modrá + čierna |
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez / zliatiny medi |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG AC/DC |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 10 – 350 A |
| Napätie naprázdno U0: | 70 V |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 12,4 A |
| Prúd I1max: | 20 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | TIG: 170 A; MMA: 145 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | TIG: 220 A; MMA: 185 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | TIG: 30 % = 315 A; MMA: 30 % = 270 A |
| Účinnosť: | 85 % |
| Krytie: | IP 21S |
| Trieda izolácie: | F |
| Rozmery: | zdroj energie: 566 × 224 × 505 mm; zdroj + chladič + vozík: 1115 × 560 × 1315 mm |
| Rozmery vodného chladenia: | 665 × 254 × 285 mm |
| Hmotnosť: | zdroj energie: 25,5 kg, zdroj + chladič + vozík: 63,5 kg |
| Hmotnosť vodného chladenia: | bez kvapaliny: 14,8 kg |
| Spotreba energie pri voľnobehu: | 30 W |
| Farba: | modrá + čierna |