Plynom chladený zvárací horák MOST na zváranie TIG pri max. prúde 125 A AC/180 A DC, zaťažovateľ 35 % pracovného cyklu. S horákom je možné použiť volfrámovú elektródu s priemerom 1,0 – 3,2 mm. Dĺžka 4 metre.
| Obj. číslo | 5601032628 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 5601032628 |
| Splátky už od | |
Plynom chladený zvárací horák MOST na zváranie TIG pri max. prúde 125 A AC/180 A DC, zaťažovateľ 35 % pracovného cyklu. S horákom je možné použiť volfrámovú elektródu s priemerom 1,0 – 3,2 mm. Dĺžka 4 metre.
Prietok plynu je 5 – 12 l/min.
Horák T26 SGRIP sa používa k zváračkám:
Náhradné diely a rozsyp pre tento typ horáka:

| Č. | Názov | Kód produktu |
| 1 | Krk horáka T-26 MOST | 56 13 003398 |
| 1.1 | Krk horáku T-26F MOST (flexibilný) - nie je súčasťou balenia, možné objednať | 56 13 003397 |
| 2 | Spínač ON/OFF | 56 13 200100 |
| 3 | Rukoväť TIG SGRIP | 56 13 200220 |
| 4 | Izolátor T-17/18/26 | 56 13 014810 |
| 5 | Kryt elektródy dlhý T-17/18/26 | 56 13 003181 |
| 5.1 | Kryt elektródy stredný T-17/18/26 | 56 13 003251 |
| 5.2 | Kryt elektródy krátky T-17/18/26 | 56 13 003270 |
| 6 | Ochrana kábla (m) | 51 13 015289 |
| 6.1 | Ochrana kábla 4 m | 56 13 200250 |
| 7 | Prúdový kábel s koncovkou 4 m | 56 13 200217 |
| 8 | Prúdový kábel T-26 MOST 4 m | 56 13 2002122 |
| 9 | Zostava zástrčky TIG26 | 56 13 200272 |
| 10 | Kĺb TIG | 56 13 200264 |
Podrobnejšie informácie o náhradných dieloch a ich kódoch nájdete v katalógovom liste horáka.
| Použitie horáka: | TIG |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Označenie horáka (typ): | 17/18/26 (veľký horák) |
| Telo (krk) horáka: | pevné |
| Zaťažovateľ 35 % pracovného cyklu: | 180 A DC/125 A AC |
| Priemer volfrámovej elektródy: | 1,0 – 3,2 mm |
| Prietok plynu: | 5 – 12 l/min |
| Koncovka horáka: | 5 PIN konektor (5-pólový Tuchel) |
| Dĺžka horáka: | 4 m |
| Pre invertor/stroj: | PONTIG 2220 HF Pro MOST / PONTIG 3200 DC MOST / PONTIG 4000 DC MOST / PONTIG 4001 AC/DC MOST |
| Použitie horáka: | TIG |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Označenie horáka (typ): | 17/18/26 (veľký horák) |
| Telo (krk) horáka: | pevné |
| Zaťažovateľ 35 % pracovného cyklu: | 180 A DC/125 A AC |
| Priemer volfrámovej elektródy: | 1,0 – 3,2 mm |
| Prietok plynu: | 5 – 12 l/min |
| Koncovka horáka: | 5 PIN konektor (5-pólový Tuchel) |
| Dĺžka horáka: | 4 m |
| Pre invertor/stroj: | PONTIG 2220 HF Pro MOST / PONTIG 3200 DC MOST / PONTIG 4000 DC MOST / PONTIG 4001 AC/DC MOST |