Kvapalinou chladený horák SGT 20 na zváranie TIG pri max. prúde 160 A AC/225 A DC, zaťažovateľ 100 %. S horákom je možné použiť volfrámovú elektródu s priemerom 1,0 – 3,2 mm. Pevný krk, bez ovládacieho tlačidla, pripojenie 35-50. Dĺžka 8 metrov.
| Obj. číslo | SGT20-SL-8-O-1 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | SGT20-SL-8-O-1 |
| Splátky už od | |
Kvapalinou chladený horák SGT 20 na zváranie TIG pri max. prúde 160 A AC/225 A DC, zaťažovateľ 100 %. S horákom je možné použiť volfrámovú elektródu s priemerom 1,0 – 3,2 mm. Pevný krk, bez ovládacieho tlačidla, pripojenie 35-50. Dĺžka 8 metrov.
Náhradné diely a rozsyp pre tento typ horáka:

| Č. | Názov | Kód výrobcu |
| 1 | Krk (telo) horáka (pevný) Krk (telo) horáka (flexibilný) SGT20 PARKER FX Krk (telo) horáka (flexibilný) SGT20 PARKER FX-LONG | PWP20 PWP20FX PWP20FXL |
| 2 | O- krúžok | P98W77 |
| 3 | Kryt elektródy dlhý | P41V24 |
| 4 | Kryt elektródy stredný | P41V35 |
| 5 | Kryt elektródy krátky | P41V33 |
| 6 | Svorka plynovej hadice 8,0 mm | PB5025S |
| 7 | Svorka vodnej hadice 8,7 mm | PB5041 |
| 8 | Tlačidlo | PER1MS |
| 9 | Vodič 12,5 ft Vodič 25 ft | PERSWL4 PERSWL8 |
| 10 | Skrutka | PERSP1 |
| 11 | Rukoväť malá | PERH100 |
| 12 | Kĺb a poistná matica | PERKJ100 |
| 13 | Plášť kože 0,8 m | PERLC100-08 |
| 14 | Spojka | PERJK100 |
| 15 | Plášť neoprén X 3,2m Plášť neoprén X 7,2m | PERNCS-32 PERNCS-72 |
| 16 | Plášť x 12,5 ft koža Plášť x 25 ft koža | PERCO100-40 PERCO100-80 |
| 17 | Chránič kábla Large | PSLH26-S |
| 18 | Priechodka hadíc | PSLH1820-S |
| 19 | Puzdro | PSLH26-H |
| 20 | Kábel prúdový x 12,5 ft Kábel prúdový x 25 ft | PSL45V03AOB PSL45V04AOB |
| 21 | Držiak | PSL3550 |
| 22 | Vodná hadica x 12,5 ft O/B Vodná hadica x 25 ft O/B | PN45V07OB-WF1 PN45V08OB-WF1 |
| 23 | Plynová hadica x 12,5 ft PVC Plynová hadica x 25 ft PVC | P45V09-GS5 P45V10-GS5 |
| 24 | Vodná hadica spätná O/B | PSLOB-1-WF1 |
Detailné informácie o horáku SGT 20 PARKER nájdete v katalógovom liste.
| Použitie horáka: | TIG |
| Chladenie: | kvapalinou (vodné) |
| Označenie horáka (typ): | 9/20 (malý horák) |
| Telo (krk) horáka: | pevné |
| Držadlo (rukoväť): | Suregrip Ergo |
| Zaťažovateľ 100 % pracovného cyklu: | 160 A AC/225 A DC |
| Priemer volfrámovej elektródy: | 1,0 – 3,2 mm |
| Konektor (rýchlospojky): | 35–50 |
| Min. prietok chladiacej kvapaliny: | 1,2 l/min |
| Min. vstupný tlak chladiacej kvapaliny: | 2,0 bar |
| Min. požadovaný výkon chladenia: | 700 W |
| Max. vstupný tlak chladiacej kapaliny: | 5,0 bar |
| Max. vstupná teplota chladiacej kvapaliny: | 50 °C |
| Koncovka horáka: | bez riadiaceho konektora ku zváračke |
| Ovládanie horáka: | bez tlačidla |
| Dĺžka horáka: | 8 m |
| Použitie horáka: | TIG |
| Chladenie: | kvapalinou (vodné) |
| Označenie horáka (typ): | 9/20 (malý horák) |
| Telo (krk) horáka: | pevné |
| Držadlo (rukoväť): | Suregrip Ergo |
| Zaťažovateľ 100 % pracovného cyklu: | 160 A AC/225 A DC |
| Priemer volfrámovej elektródy: | 1,0 – 3,2 mm |
| Konektor (rýchlospojky): | 35–50 |
| Min. prietok chladiacej kvapaliny: | 1,2 l/min |
| Min. vstupný tlak chladiacej kvapaliny: | 2,0 bar |
| Min. požadovaný výkon chladenia: | 700 W |
| Max. vstupný tlak chladiacej kapaliny: | 5,0 bar |
| Max. vstupná teplota chladiacej kvapaliny: | 50 °C |
| Koncovka horáka: | bez riadiaceho konektora ku zváračke |
| Ovládanie horáka: | bez tlačidla |
| Dĺžka horáka: | 8 m |