Kvapalinou chladený zvárací horák M501 SGRIP na zváranie CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 520 A (CO2) a 420 A (MIX M21), zaťažovateľ 60 %. S horákom je možné použiť zvárací drôt s priemerom 0,8 – 1,6 mm. Dĺžka 3 metre.
| Obj. číslo | 5508305013 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 5508305013 |
| Splátky už od | |
Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.
Kvapalinou chladený zvárací horák M501 SGRIP na zváranie CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 520 A (CO2) a 420 A (MIX M21), zaťažovateľ 60 %. S horákom je možné použiť zvárací drôt s priemerom 0,8 – 1,6 mm. Dĺžka 3 metre.
Náhradné diely a rozsyp pre tento typ horáka:

| A | Hubica |
| B | Špička M8 x 30 |
| C | Bowden |
| 1 | Difúzor 501 keramický biely |
| 2 | Držiak špičky M501 M6x25/M8x25 |
| 3 | Izolačný krúžok horáka MB 501 |
| 5 | Krk horáka M501 SGRIP |
| 6 | Spona GER 9,5 |
| 7 | Zavádzač bowdenu |
| 8 | Plynová hadica čierna |
| 9 | Modrá hadica 5 x 1,5 |
| 10 | Prúdový kábel 3 m/4 m/5 m |
| 11 | Matica rukoväte UG8008 |
| 12 | Pružina rukoväte 501 |
| 13 | Rukoväť horáka MSGRIP UG2514 |
| 14 | Káblový zväzok kompletný |
| 15 | Kompletná káblová koncovka 501 |
| 16 | Spínač M15/501 |
| 17 | Pružina eurokoncovky M501 |
| 18 | Matica pružiny eurokoncovky M36/501 |
| 19 | Zástrčka rýchlospojky na hadicu (fí 6) |
| 20 | Červená hadica 5x15 Modrá hadica 5x1,5 |
| 21 | Kryt eurokoncovky M501 |
| 22 | Matica eurokoncovky M15/501 |
| 23 | Eurokoncovka pre kvapalinou chladené horáky - kovová časť |
| 24 | O-krúžok 4x1 |
| 25 | Matica bowdenovej koncovky |
| 26 | Závesný hák rukoväte UB 2517 |
| 27 | Zátka červená |
| 28 | Zátka modrá |
Podrobnejšie informácie o náhradných dieloch a ich kódoch nájdete aj v katalógovom liste horáka.
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | kvapalinou (vodné) |
| Označenie horáka (typ): | M501 |
| Zaťažovateľ 60 % pracovného cyklu: | 520 A - CO2; 420 A - MIX M21 |
| Priemer drôtu: | 0,8 – 1,6 mm |
| Koncovka horáka: | EURO koncovka |
| Dĺžka horáka: | 3 m |
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | kvapalinou (vodné) |
| Označenie horáka (typ): | M501 |
| Zaťažovateľ 60 % pracovného cyklu: | 520 A - CO2; 420 A - MIX M21 |
| Priemer drôtu: | 0,8 – 1,6 mm |
| Koncovka horáka: | EURO koncovka |
| Dĺžka horáka: | 3 m |