Plynom chladený zvárací horák M15 SGRIP na zváranie CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 180 A (CO2) a 150 A (MIX M21), zaťažovateľ 60 %. S horákom je možné použiť zvárací drôt s priemerom 0,6 – 1,0 mm. Horák má dĺžku 5 metrov.
| Obj. číslo | 5508301550 |
| Obj. číslo | 5508301550 |
| Splátky už od | |
Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.
Plynom chladený zvárací horák M15 SGRIP na zváranie CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 180 A (CO2) a 150 A (MIX M21), zaťažovateľ 60 %. S horákom je možné použiť zvárací drôt s priemerom 0,6 – 1,0 mm. Horák má dĺžku 5 metrov.
Náhradné diely a rozsyp pre tento typ horáka:

| A | Hubica |
| B | Špička M6 x 25 |
| C | Bowden |
| 1 | Pružina |
| 2 | Držiak špičky |
| 3 | Krk horáka M-15 bez hubice a špičky |
| 4 | Prechodný spojovací článok (mosadz) |
| 5 | Korpus spojovacieho článku |
| 6 | Matica úzka M10 x 1 |
| 7 | Pružina rukoväte M15/25 |
| 8 | Hák rukoväte UB 2517 |
| 9 | Matica rukoväte UG8008 |
| 10 | Prúdový kábel 3 m/4 m/5 m |
| 11 | Rukoväť horáka M GRIP UG2514 |
| 12 | Spínač M15/501 |
| 13 | Ústie eurokoncovky M15/25 |
| 14 | Ústie eurokoncovky M15/36 |
| 15 | Matica eurokoncovky M15/501 |
| 16 | Eurokoncovka - kovová časť |
| 17 | O - krúžok 4x1 |
| 18 | Matica bowdenovej koncovky |
Podrobnejšie informácie o náhradných dieloch a ich kódoch nájdete aj v katalógovom liste horáka.
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Označenie horáka (typ): | M15 |
| Zaťažovateľ 60 % pracovného cyklu: | 180 A - CO2 ; 150 A - MIX M21 |
| Priemer drôtu: | 0,6 – 1,0 mm |
| Koncovka horáka: | EURO koncovka |
| Dĺžka horáka: | 5 m |
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Označenie horáka (typ): | M15 |
| Zaťažovateľ 60 % pracovného cyklu: | 180 A - CO2 ; 150 A - MIX M21 |
| Priemer drôtu: | 0,6 – 1,0 mm |
| Koncovka horáka: | EURO koncovka |
| Dĺžka horáka: | 5 m |