Drôt na zváranie plameňom. Na zváranie energetických zariadení (napr. rúrok z ocelí 12 020, 12 021). Vhodné pre materiály pracujúce do maximálnej teploty 425 °C. Priemer 3,25 mm.
| Obj. číslo | 1161011327 |
| Cena za kg | 3,22 € |
| Balenie | 10 kg |
| Obj. číslo | 1161011327 |
| Cena za kg | 3,22 € |
Drôt na zváranie plameňom. Na zváranie energetických zariadení (napr. rúrok z ocelí 12 020, 12 021). Vhodné pre materiály pracujúce do maximálnej teploty 425 °C. Priemer 3,25 mm.
Uvedená cena je za celé 10 kg balenie.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | zváranie plameňom |
| Priemer: | 3,25 mm |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,08; Si = 0,15; Mn = 1,0; Ni = 0,5 % |
| Balenie: | 10 kg |
| Medza klzu Re: | 310 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 470 MPa |
| Ťažnosť A5: | 30 % |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN 12536: O1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.2: R 45 |
| Aprobácie: | CE |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | zváranie plameňom |
| Priemer: | 3,25 mm |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,08; Si = 0,15; Mn = 1,0; Ni = 0,5 % |
| Balenie: | 10 kg |
| Medza klzu Re: | 310 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 470 MPa |
| Ťažnosť A5: | 30 % |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN 12536: O1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.2: R 45 |
| Aprobácie: | CE |