Holý nehrdzavejúci drôt pre TIG zváranie - tyč, s veľmi nízkym obsahom uhlíka na zváranie austenitických ocelí odolných voči korózii typu 18 % Cr, 8 % Ni a 18 % Cr, 10 % Ni, 3 % Mo.
| Obj. číslo | 163220R150 |
| Cena za kg | 34,32 € |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 163220R150 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 34,32 € |
Holý nehrdzavejúci drôt pre TIG zváranie - tyč, s veľmi nízkym obsahom uhlíka na zváranie austenitických ocelí odolných voči korózii typu 18 % Cr, 8 % Ni a 18 % Cr, 10 % Ni, 3 % Mo.
Uvedená cena je za celé balenie = 5 kg.
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | Mn = 1,8; Mo = 2,60; Cu = 0,12; C = 0,01; Si = 0,9; Ferrite FN = 7,0; Ni = 12,2; Cr = 18,4 % |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 500 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 630 MPa |
| Ťažnosť A5: | 33 % |
| KV/T: | 175 J (20 °C) / 110 J (-110 °C) / 90 J (-196 °C) |
| Štandardy EN ISO: | 14343-A: W 19 12 3 LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER316LSi |
| Aprobácie: | BV / CE / DB / DNV / GL / VdTÜV |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | Mn = 1,8; Mo = 2,60; Cu = 0,12; C = 0,01; Si = 0,9; Ferrite FN = 7,0; Ni = 12,2; Cr = 18,4 % |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 500 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 630 MPa |
| Ťažnosť A5: | 33 % |
| KV/T: | 175 J (20 °C) / 110 J (-110 °C) / 90 J (-196 °C) |
| Štandardy EN ISO: | 14343-A: W 19 12 3 LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER316LSi |
| Aprobácie: | BV / CE / DB / DNV / GL / VdTÜV |