Holý nehrdzavejúci chróm-niklový drôt pre TIG zváranie - tyč s veľmi nízkym obsahom uhlíka na zváranie austenitických ocelí odolných voči korózii, obsahujúcich približne 18 % Cr a 8 % Ni.
| Obj. číslo | 161216R150 |
| Cena za kg | 23,95 € |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 161216R150 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 23,95 € |
Holý nehrdzavejúci chróm-niklový drôt pre TIG zváranie - tyč s veľmi nízkym obsahom uhlíka na zváranie austenitických ocelí odolných voči korózii, obsahujúcich približne 18 % Cr a 8 % Ni.
Uvedená cena je za celé balenie = 5 kg.
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 1,6 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | C < 0,03; Si = 0,8; Mn = 1,8; Cr = 20; Ni = 10 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 480 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 625 MPa |
| Ťažnosť A5: | 37 % |
| KV/T: | 170 J (20 °C) / 150 J (-60 °C) / 140 J (-110 °C) / 75 J (-196 °C) |
| Štandardy EN ISO: | 14343-A: W 19 9 LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER308LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4316 |
| Aprobácie: | BV / CE / DB / DNV / TÜV |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 1,6 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | C < 0,03; Si = 0,8; Mn = 1,8; Cr = 20; Ni = 10 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 480 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 625 MPa |
| Ťažnosť A5: | 37 % |
| KV/T: | 170 J (20 °C) / 150 J (-60 °C) / 140 J (-110 °C) / 75 J (-196 °C) |
| Štandardy EN ISO: | 14343-A: W 19 9 LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER308LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4316 |
| Aprobácie: | BV / CE / DB / DNV / TÜV |