Drôt Inox TIG 308 L Si z najobľúbenejšej vysokolegovanej ocele na zváranie jednotriednych, koróziivzdorných nehrdzavejúcich ocelí, vysokolegovaných ocelí, austenitických ocelí odolných voči korózii, obsahujúcich približne 18 % Cr a 8 % Ni.
| Obj. číslo | 1171504127 |
| Cena za kg | 7,29 € |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 1171504127 |
| Cena za kg | 7,29 € |
Drôt Inox TIG 308 L Si z najobľúbenejšej vysokolegovanej ocele na zváranie jednotriednych, koróziivzdorných nehrdzavejúcich ocelí, vysokolegovaných ocelí, austenitických ocelí odolných voči korózii, obsahujúcich približne 18 % Cr a 8 % Ni.
Uvedená cena je za celé 5 kg balenie.
| Použitie pre materiál: | nerez |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | C > 0,025; Si = 0,4; Mn = 1,8; Cr = 20,0; Ni = 10,0; N < 0,06 % |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | > 390 N/mm2 |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 600 N/mm2 |
| Ťažnosť A5: | > 34 % |
| KV/T: | > 120 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 14343: G 19 9 L Si (W 19 9 L Si) |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER308LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4316 |
| Aprobácie: | CE / DB / TÜV |
| Použitie pre materiál: | nerez |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | C > 0,025; Si = 0,4; Mn = 1,8; Cr = 20,0; Ni = 10,0; N < 0,06 % |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | > 390 N/mm2 |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 600 N/mm2 |
| Ťažnosť A5: | > 34 % |
| KV/T: | > 120 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 14343: G 19 9 L Si (W 19 9 L Si) |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER308LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4316 |
| Aprobácie: | CE / DB / TÜV |