Drôt na TIG zváranie hliníka a zliatin hliníka s obsahom do 5 % horčíka. Na zváranie prvkov a stavebných konštrukcií v lodiarskom, železničnom a automobilovom priemysle a na stavbu nádrží.
| Obj. číslo | 1101907407 |
| Cena za kg | 18,32 € |
| Balenie | 10 kg |
| Obj. číslo | 1101907407 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 18,32 € |
Drôt na TIG zváranie hliníka a zliatin hliníka s obsahom do 5 % horčíka. Na zváranie prvkov a stavebných konštrukcií v lodiarskom, železničnom a automobilovom priemysle a na stavbu nádrží.
Zvárací drôt AlMg4.5Mn má dobrú odolnosť voči atmosférickej morskej korózii.
Uvedená cena je za celé 10 kg balenie.
| Použitie pre materiál: | hliník |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 4 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | striedavý |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | Si < 0,25; Mn = 0,6 – 1,0; Mg = 4,3 – 5,2; Cu = 0,05; Zn = 0,25; Fe < 0,40; Zr = 0,10; Cr < 0,25; Ti < 0,25; Al - zvyšok % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 10 kg |
| Medza klzu Re: | 110 – 150 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 285 MPa |
| Ťažnosť A5: | 15 – 20 % |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 18273: S Al 5087 (AlMg4.5MnZr) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 5187 |
| Werkstoff nr.: | 3.3546 |
| Aprobácie: | BV / DB / DNV-GL / LR / TÜV |
| Použitie pre materiál: | hliník |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 4 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | striedavý |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | Si < 0,25; Mn = 0,6 – 1,0; Mg = 4,3 – 5,2; Cu = 0,05; Zn = 0,25; Fe < 0,40; Zr = 0,10; Cr < 0,25; Ti < 0,25; Al - zvyšok % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 10 kg |
| Medza klzu Re: | 110 – 150 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 285 MPa |
| Ťažnosť A5: | 15 – 20 % |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 18273: S Al 5087 (AlMg4.5MnZr) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 5187 |
| Werkstoff nr.: | 3.3546 |
| Aprobácie: | BV / DB / DNV-GL / LR / TÜV |