Hliníkovo-kremíkový zvárací drôt AlSi5 na TIG zváranie čistého hliníka (max. podiel legovacích komponentov 2 %), hliníkovo-kremíkových zliatín s max. 7 % kremíka a na nerovnorodé spoje hliníkových zliatín.
| Obj. číslo | 1141904327 |
| Cena za kg | 13,28 € |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 1141904327 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 13,28 € |
Hliníkovo-kremíkový zvárací drôt AlSi5 na TIG zváranie čistého hliníka (max. podiel legovacích komponentov 2 %), hliníkovo-kremíkových zliatín s max. 7 % kremíka a na nerovnorodé spoje hliníkových zliatín.
Uvedená cena je za celé balenie. Drôt predávame po celých 5 kg baleniach.
Priemer drôtu je 3,2 mm, dĺžka 1 meter.
Použitie: automobilový priemysel.
Alternatíva k INTERWELD A 505.
| Použitie pre materiál: | hliník |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | Si = 5; Fe = 0,23; Cu = 0,001; Zn = 0,003; Mn = 0,05; Mg = 0,003; Ti = 0,006; Al - zvyšok % |
| Balenie: | 5 kg |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 120 MPa |
| Zmluvná medza klzu Rp0,2: | 80 MPa |
| Ťažnosť A5: | 20 % |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 18273: S Al 4043 (AlSi5) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 4043 |
| Werkstoff nr.: | 3.2245 |
| DIN: | 1733: SG-AlSi5 |
| Použitie pre materiál: | hliník |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | Si = 5; Fe = 0,23; Cu = 0,001; Zn = 0,003; Mn = 0,05; Mg = 0,003; Ti = 0,006; Al - zvyšok % |
| Balenie: | 5 kg |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 120 MPa |
| Zmluvná medza klzu Rp0,2: | 80 MPa |
| Ťažnosť A5: | 20 % |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 18273: S Al 4043 (AlSi5) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 4043 |
| Werkstoff nr.: | 3.2245 |
| DIN: | 1733: SG-AlSi5 |