Holý nehrdzavejúci drôt - tyč s veľmi nízkym obsahom uhlíka na zváranie austenitických ocelí odolných voči korózii typu 18 % Cr, 8 % Ni a 18 % Cr, 10 % Ni, 3 % Mo a ocelí s nižším obsahom zliatinových komponentov.
| Obj. číslo | 163016R150 |
| Cena za kg | 29,20 € |
| Balenie | 5 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 163016R150 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 29,20 € |
Holý nehrdzavejúci drôt - tyč s veľmi nízkym obsahom uhlíka na zváranie austenitických ocelí odolných voči korózii typu 18 % Cr, 8 % Ni a 18 % Cr, 10 % Ni, 3 % Mo a ocelí s nižším obsahom zliatinových komponentov.
Drôt predávame po celých 5 kg baleniach.
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 1,6 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | C < 0,03; Si = 0,50; Mn = 1,80; Cr = 19,0; Ni = 12,0; Mo = 2,80 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 470 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 600 MPa |
| Ťažnosť A5: | 32 % |
| KV/T: | 75 J (-196 °C) / 175 J (20 °C) / 130 J (-60 °C) / 120 J (-110 °C) |
| Štandardy EN ISO: | 14343-A: W 19 12 3 L |
| Werkstoff nr.: | 1.4430 |
| Aprobácie: | ABS / BV / DNV / DNV-GL / TÜV / CWB |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 1,6 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | C < 0,03; Si = 0,50; Mn = 1,80; Cr = 19,0; Ni = 12,0; Mo = 2,80 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 470 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 600 MPa |
| Ťažnosť A5: | 32 % |
| KV/T: | 75 J (-196 °C) / 175 J (20 °C) / 130 J (-60 °C) / 120 J (-110 °C) |
| Štandardy EN ISO: | 14343-A: W 19 12 3 L |
| Werkstoff nr.: | 1.4430 |
| Aprobácie: | ABS / BV / DNV / DNV-GL / TÜV / CWB |