Zvárací drôt Al Si 5 s priemerom 1,0 mm na zváranie hliníka a zliatin hliníka pre metódu zvárania MIG.
| Obj. číslo | 1150904102 |
| Cena za kg | 16,09 € |
| Balenie | 7 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 1150904102 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 16,09 € |
Zvárací drôt Al Si 5 s priemerom 1,0 mm na zváranie hliníka a zliatin hliníka pre metódu zvárania MIG.
Uvedená cena je za celé balenie. Zvárací drôt predávame po celých baleniach, v 7 kg cievke.
| Použitie pre materiál: | hliník / zliatiny hliníka |
| Metóda zvárania: | TIG / MIG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | Si = 4,5 – 5,5; Mn = 0,1; Mg = 0,1; Cu = 0,05; Fe < 0,4; Ti < 0,25; Al - zvyšok % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 7 kg |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 4043 |
| Werkstoff nr.: | 3.2245 |
| Použitie pre materiál: | hliník / zliatiny hliníka |
| Metóda zvárania: | TIG / MIG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | Si = 4,5 – 5,5; Mn = 0,1; Mg = 0,1; Cu = 0,05; Fe < 0,4; Ti < 0,25; Al - zvyšok % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 7 kg |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 4043 |
| Werkstoff nr.: | 3.2245 |