Vysokolegovaná zváracia tyč na zváranie nehrdzavejúcej ocele metódou TIG. Štruktúra je plne austenitická.
| Obj. číslo | 1101514207 |
| Cena za kg | 38,42 € |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 1101514207 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 38,42 € |
Vysokolegovaná zváracia tyč na zváranie nehrdzavejúcej ocele metódou TIG. Štruktúra je plne austenitická.
Uvedená cena je za celé balenie = 5 kg.
Zváracia tyč je vhodná pre podobné, žiaruvzdorné valcované ocele, kované ocele a oceľoliatinu.
V prípade spojov na Cr-Si-Al oceliach, ktoré sú vystavené redukčným sírnym plynom, musí byť konečný prechod zvarený AX 2551.
Plne austenitický zvarový kov.
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,12; Si = 0,8; Mn = 2,5; Cr = 25,0; Ni = 20,0 % |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 480 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 560 MPa |
| Ťažnosť A5: | 30 % |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14343-A: W/G 25 20 |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER 310 mod. |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,12; Si = 0,8; Mn = 2,5; Cr = 25,0; Ni = 20,0 % |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 480 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 560 MPa |
| Ťažnosť A5: | 30 % |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14343-A: W/G 25 20 |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER 310 mod. |