Zvárací drôt na TIG zváranie bežných ocelí (aj čiernej ocele) pevnosti 360 – 440 MPa pracujúcich do teploty 425 °C. Optimalizované chemické zloženie, vynikajúci výkon pri podávaní.
| Obj. číslo | 307020R150 |
| Cena za kg | 9,72 € |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 307020R150 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 9,72 € |
Zvárací drôt na TIG zváranie bežných ocelí (aj čiernej ocele) pevnosti 360 – 440 MPa pracujúcich do teploty 425 °C. Optimalizované chemické zloženie, vynikajúci výkon pri podávaní.
Ochranný plyn: argón.
Uvedená cena je za celé balenie drôtu TIG GI 113 ESAB = 5 kg.
| Použitie pre materiál: | oceľ / nelegovaná oceľ |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,08; Si = 0,6; Mn =1,10 % |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 430 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 500 MPa |
| Ťažnosť A5: | 30 % |
| KV/T: | 160 J (+20 °C) / 100 J (-40 °C) / 80 J (-50 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN 1668: W2SI |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-3 |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nelegovaná oceľ |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,08; Si = 0,6; Mn =1,10 % |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 430 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 500 MPa |
| Ťažnosť A5: | 30 % |
| KV/T: | 160 J (+20 °C) / 100 J (-40 °C) / 80 J (-50 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN 1668: W2SI |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-3 |