Zvárací drôt TIG NiFe na zváranie liatiny a spájanie ocele s liatinou.
| Obj. číslo | 1P50010200 |
| Cena za kg | 110,95 € |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 1P50010200 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 110,95 € |
Zvárací drôt TIG NiFe na zváranie liatiny a spájanie ocele s liatinou.
Použitie drôtu: liatina odlievaná zo stredu, tvárna liatina, temperovaná liatina.
Uvedená cena je za celé balenie. Zvárací drôt TIG El-NiFe predávame po celých 5 kg baleniach.
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Chemické zloženie drôtu: | Ni = 55,0; C = 1,50; Fe - zvyšok % |
| Balenie: | 5 kg |
| Werkstoff nr.: | 2.4472/2.4560 |
| DIN: | 8573: MSG NiFe1 |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Chemické zloženie drôtu: | Ni = 55,0; C = 1,50; Fe - zvyšok % |
| Balenie: | 5 kg |
| Werkstoff nr.: | 2.4472/2.4560 |
| DIN: | 8573: MSG NiFe1 |