Zvárací drôt - tyč na TIG zváranie vysokolegovaných ocelí s priemerom 3,2 mm a dĺžkou 1 meter.
| Obj. číslo | 1721512327 |
| Cena za kg | 17,65 € |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 1721512327 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 17,65 € |
Zvárací drôt - tyč na TIG zváranie vysokolegovaných ocelí s priemerom 3,2 mm a dĺžkou 1 meter.
Uvedená cena je za celé 5 kg balenie.
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | C < 0,025; Si = 0,90; Mn = 1,80; Cr = 18,50; Ni = 12,00; Mo = 2,60; Cu < 0,20 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 380 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 500 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 35 % |
| KV/T: | > 130 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 14343: G 19 12 3 L Si (W 19 12 3 L Si) |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER316LSi |
| Aprobácie: | DB / TÜV |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | C < 0,025; Si = 0,90; Mn = 1,80; Cr = 18,50; Ni = 12,00; Mo = 2,60; Cu < 0,20 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 380 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 500 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 35 % |
| KV/T: | > 130 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 14343: G 19 12 3 L Si (W 19 12 3 L Si) |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER316LSi |
| Aprobácie: | DB / TÜV |