Vysokolegovaný drôt 309 L Si na TIG zváranie vysokolegovaných ocelí, jednodruhových kovaných a liatych ocelí, 18-8 ocelí vystavených silnej korózii.
| Obj. číslo | 1721506167 |
| Cena za kg | 19,86 € |
| Balenie | 5 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 1721506167 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 19,86 € |
Vysokolegovaný drôt 309 L Si na TIG zváranie vysokolegovaných ocelí, jednodruhových kovaných a liatych ocelí, 18-8 ocelí vystavených silnej korózii.
Uvedená cena je za celé 5 kg balenie.
Drôt 309 LSi sa odporúča najmä na zváranie rôznych ocelí, na spájanie nelegovaných a vysokolegovaných ocelí, napr. ocele 18-8 s mäkkou oceľou a na nanášanie nehrdzavejúcej vrstvy na mäkkú, uhlíkovú a nízkolegovanú oceľ.
Zvar je odolný voči korózii a vysokému nárazu. Má dobré mechanické vlastnosti.
| Použitie pre materiál: | nerez / vysokolegovaná oceľ |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 1,6 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | C > 0,025; Si = 0,4; Mn = 1,70; Cr = 24,50; Ni = 12,50; N < 0,05 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | > 410 N/mm2 |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 600 N/mm2 |
| Ťažnosť A5: | > 41 % |
| KV/T: | > 120 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 14343: G 23 12 L Si (W 23 12 L Si) |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER309LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4332 |
| Aprobácie: | DB / TÜV |
| Použitie pre materiál: | nerez / vysokolegovaná oceľ |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 1,6 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | C > 0,025; Si = 0,4; Mn = 1,70; Cr = 24,50; Ni = 12,50; N < 0,05 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | > 410 N/mm2 |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 600 N/mm2 |
| Ťažnosť A5: | > 41 % |
| KV/T: | > 120 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 14343: G 23 12 L Si (W 23 12 L Si) |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER309LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4332 |
| Aprobácie: | DB / TÜV |