Zvárací drôt typu 18Cr8Ni stabilizovaný nióbom na zváranie nehrdzavejúcich ocelí odpovedajúcich AISI 347, AISI 321.
| Obj. číslo | 1611089820 |
| Cena za kg | 14,39 € |
| Balenie | 15 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 1611089820 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 14,39 € |
Zvárací drôt typu 18Cr8Ni stabilizovaný nióbom na zváranie nehrdzavejúcich ocelí odpovedajúcich AISI 347, AISI 321.
Uvedená cena je za celé balenie. Drôt predávame po celých baleniach, v 15 kg cievke.
| Použitie pre materiál: | nerez |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 0,8 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Prúd: | 55 – 160 A |
| Napätie: | 15 – 24 V |
| Ochranný plyn: | argón + CO2 (M12) / argón + O2 (M13) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,04; Mn = 1,7; Si = 0,7; Ni = 9,8; Cr = 19; Mo = 0,1; Cu = 0,10; Nb = 0,60 % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PF - zvislá do hora |
| Spotreba plynu: | 12 l/min |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 4,0 – 17,0 m/min |
| Produktivita: | 1,0 – 4,1 kg/h |
| Balenie: | 15 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14343-A: G 19 9 Nb Si |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER347 Si |
| Werkstoff nr.: | 1.4550 |
| Aprobácie: | DB / VdTÜV / CE: EN 13479 / UKCA |
| Použitie pre materiál: | nerez |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 0,8 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Prúd: | 55 – 160 A |
| Napätie: | 15 – 24 V |
| Ochranný plyn: | argón + CO2 (M12) / argón + O2 (M13) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,04; Mn = 1,7; Si = 0,7; Ni = 9,8; Cr = 19; Mo = 0,1; Cu = 0,10; Nb = 0,60 % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PF - zvislá do hora |
| Spotreba plynu: | 12 l/min |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 4,0 – 17,0 m/min |
| Produktivita: | 1,0 – 4,1 kg/h |
| Balenie: | 15 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14343-A: G 19 9 Nb Si |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER347 Si |
| Werkstoff nr.: | 1.4550 |
| Aprobácie: | DB / VdTÜV / CE: EN 13479 / UKCA |