Holý nehrdzavejúci drôt s veľmi nízkym obsahom uhlíka na zváranie nehrdzavejúcich ocelí typu 18Cr8Ni a 18Cr8Ni3Mo.
| Obj. číslo | 1632109820 |
| Cena za kg | 23,93 € |
| Balenie | 15 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 1632109820 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 23,93 € |
Holý nehrdzavejúci drôt s veľmi nízkym obsahom uhlíka na zváranie nehrdzavejúcich ocelí typu 18Cr8Ni a 18Cr8Ni3Mo.
Uvedená cena je za celé balenie. Zvárací drôt predávame po celých baleniach, v 15 kg cievke.
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Prúd: | 80 – 240 A |
| Napätie: | 15 – 28 V |
| Ochranný plyn: | argón + CO2 (M12) / argón + O2 (M13) |
| Chemické zloženie drôtu: | Mn = 1,8; Mo = 2,60; Cu = 0,12; C = 0,01; Si = 0,9; Ferrite FN = 7,0; Ni = 12,2; Cr = 18,4 % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PF - zvislá do hora |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 4,0 – 16,0 m/min |
| Produktivita: | 1,5 – 6,0 kg/h |
| Balenie: | 15 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14343-A: G 19 12 3 L Si |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER316LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4430 |
| Aprobácie: | ABS / DB / DNV-GL / CWB / VdTÜV / CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Prúd: | 80 – 240 A |
| Napätie: | 15 – 28 V |
| Ochranný plyn: | argón + CO2 (M12) / argón + O2 (M13) |
| Chemické zloženie drôtu: | Mn = 1,8; Mo = 2,60; Cu = 0,12; C = 0,01; Si = 0,9; Ferrite FN = 7,0; Ni = 12,2; Cr = 18,4 % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PF - zvislá do hora |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 4,0 – 16,0 m/min |
| Produktivita: | 1,5 – 6,0 kg/h |
| Balenie: | 15 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14343-A: G 19 12 3 L Si |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER316LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4430 |
| Aprobácie: | ABS / DB / DNV-GL / CWB / VdTÜV / CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 |