Pomedený drôt na nelegované a nízkolegované ocele v ochranných atmosférach plynov Ar/20 CO2 alebo v čistom CO2.
| Obj. číslo | 1264107710 |
| Cena za kg | 4,01 € |
| Balenie | 18 kg |
| Obj. číslo | 1264107710 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 4,01 € |
Pomedený drôt na nelegované a nízkolegované ocele v ochranných atmosférach plynov Ar/20 CO2 alebo v čistom CO2.
Uvedená cena je za celé balenie. Tento drôt predávame po celých baleniach v 18 kg cievke.
V porovnaní s OK Autrod 12.51 má zvýšený obsah Si a Mn, čo zvyšuje medzu klzu a pevnosť zvarového kovu, ak tento bol navarený pod ochrannou atmosférou CO2.
Vysoký obsah Si podporuje zníženú náchylnosť k nečistotám na povrchu a prispieva k lepąiemu povrchu zvaru.
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Prúd: | 80 – 300 A |
| Napätie: | 18 – 32 V |
| Ochranný plyn: | M20 / M21 / C1 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,074; Mn = 1,68; Si = 0,95 % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora / PG - zvislá dolu |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 2,7 – 15,0 m/min |
| Produktivita: | 1,0 – 5,5 kg/h |
| Balenie: | 18 kg |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Prúd: | 80 – 300 A |
| Napätie: | 18 – 32 V |
| Ochranný plyn: | M20 / M21 / C1 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,074; Mn = 1,68; Si = 0,95 % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora / PG - zvislá dolu |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 2,7 – 15,0 m/min |
| Produktivita: | 1,0 – 5,5 kg/h |
| Balenie: | 18 kg |