Pomedený zvárací drôt na nelegované konštrukčné ocele s pevnosťou do 500 MPa a jemnozrnné ocele s min. medzou klzu 400 MPa v ochranných atmosférach plynov Ar/20 CO2 alebo v čistom CO2.
| Obj. číslo | 1258107700 |
| Cena za kg | 5,23 € |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 1258107700 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 5,23 € |
Pomedený zvárací drôt na nelegované konštrukčné ocele s pevnosťou do 500 MPa a jemnozrnné ocele s min. medzou klzu 400 MPa v ochranných atmosférach plynov Ar/20 CO2 alebo v čistom CO2.
Drôt OK Autrod 12.58 je určený na zváranie konštrukcií, tlakových nádob, častí lodí aj dielcov z pozinkovaných plechov.
Umožňuje zváranie vysokým prúdom (sprchový prenos) aj krátkym oblúkom vo všetkých polohách.
Drôt OK Autrod 12.58 je totožný s predtým dodávaným typom C 113.
| Použitie pre materiál: | nelegovaná oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Prúd: | 80 – 300 A |
| Napätie: | 18 – 32 V |
| Ochranný plyn: | M20 / M21 / C1 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,074; Mn = 1,05; Si = 0,55 % |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 2,7 – 15,0 m/min |
| Produktivita: | 1,0 – 5,6 kg/h |
| Balenie: | 15 kg |
| Medza klzu Re: | po zvaraní EN C1: 410 MPa; po zváraní EN M21: 430 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | po zvaraní EN C1: 500 MPa; po zváraní EN M21: 515 MPa |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14341-A: G 35 2 C1 2Si / EN ISO 14341-A: G 38 3 M21 2Si / EN ISO 14341-A: G 2Si |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-3 |
| Aprobácie: | ABS / BV / CE / DB / DNV-GL / LR / VdTÜV / UKCA |
| Použitie pre materiál: | nelegovaná oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Prúd: | 80 – 300 A |
| Napätie: | 18 – 32 V |
| Ochranný plyn: | M20 / M21 / C1 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,074; Mn = 1,05; Si = 0,55 % |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 2,7 – 15,0 m/min |
| Produktivita: | 1,0 – 5,6 kg/h |
| Balenie: | 15 kg |
| Medza klzu Re: | po zvaraní EN C1: 410 MPa; po zváraní EN M21: 430 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | po zvaraní EN C1: 500 MPa; po zváraní EN M21: 515 MPa |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14341-A: G 35 2 C1 2Si / EN ISO 14341-A: G 38 3 M21 2Si / EN ISO 14341-A: G 2Si |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-3 |
| Aprobácie: | ABS / BV / CE / DB / DNV-GL / LR / VdTÜV / UKCA |