Pomedený drôt na zváranie nelegovaných konštrukčných ocelí s pevnosťou < 510 MPa a jemnozrnných ocelí s minimálnou medzou klzu 360 MPa v ochranných atmosférach plynov Ar/20CO2 alebo v čistom CO2.
| Obj. číslo | 1256127610 |
| Cena za kg | 3,12 € |
| Balenie | 18 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 1256127610 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 3,12 € |
Pomedený drôt na zváranie nelegovaných konštrukčných ocelí s pevnosťou < 510 MPa a jemnozrnných ocelí s minimálnou medzou klzu 360 MPa v ochranných atmosférach plynov Ar/20CO2 alebo v čistom CO2.
Uvedená cena je za celé balenie. Zvárací drôt predávame po celých baleniach, v 18 kg cievke.
| Použitie pre materiál: | nelegovaná oceľ / jemnozrnná oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Prúd: | 120 – 300 A |
| Napätie: | 18 – 34 V |
| Ochranný plyn: | CO2 / M21 / C1 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,078; Mn = 1,46; Si = 0,85 % |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 2,3 – 15,0 m/min |
| Produktivita: | 1,3 – 8,0 kg/h |
| Balenie: | 18 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14341-A: G 3Si1 / EN ISO 14341-A: G 38 2 C1 3Si1 / EN ISO 14341-A: G 42 3 M21 3Si1 |
| Aprobácie: | CE: EN 13479 / DB: 42.039.01 / VdTÜV: 05682 / UKCA: EN 13479 |
| Použitie pre materiál: | nelegovaná oceľ / jemnozrnná oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Prúd: | 120 – 300 A |
| Napätie: | 18 – 34 V |
| Ochranný plyn: | CO2 / M21 / C1 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,078; Mn = 1,46; Si = 0,85 % |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 2,3 – 15,0 m/min |
| Produktivita: | 1,3 – 8,0 kg/h |
| Balenie: | 18 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14341-A: G 3Si1 / EN ISO 14341-A: G 38 2 C1 3Si1 / EN ISO 14341-A: G 42 3 M21 3Si1 |
| Aprobácie: | CE: EN 13479 / DB: 42.039.01 / VdTÜV: 05682 / UKCA: EN 13479 |