Plný pomedený drôt na MIG MAG zváranie nelegovaných konštrukčných ocelí s pevnosťou do 530 MPa a jemnozrnných ocelí s minimálnou medzou klzu 420 MPa v ochranných atmosférach plynu Ar/20CO2 alebo v čistom CO2.
| Obj. číslo | 1251086700 |
| Cena za kg | 4,78 € |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 1251086700 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 4,78 € |
Plný pomedený drôt na MIG MAG zváranie nelegovaných konštrukčných ocelí s pevnosťou do 530 MPa a jemnozrnných ocelí s minimálnou medzou klzu 420 MPa v ochranných atmosférach plynu Ar/20CO2 alebo v čistom CO2.
Uvedená cena je za celé balenie. Zvárací drôt predávame po celých baleniach, v 15 kg cievke.
Dôkladná kontrola chemického zloženia drôtu a unikátna technológia spracovania zaručujú zvarový kov vynikajúcej kvality pri vysokých rýchlostiach podávania a vysokých zváracích prúdoch.
| Stav | Medza klzu | Pevnosť v ťahu | Predĺženie |
|---|---|---|---|
| AWS CO2 (C1) | |||
| Po zvarení | 430 MPa | 530 MPa | 30 % |
| EN 80Ar/20CO2 (M21) | |||
| Po zvarení | 460 MPa | 560 MPa | 26 % |
| Stress Relieved 15 hodín 620°C | 370 MPa | 495 MPa | 28 % |
| EN CO2 (C1) | |||
| Po zvarení | 440 MPa | 540 MPa | 25 % |
| Podmienky | Testovacia teplota | Hodnota vplyvu |
|---|---|---|
| AWS CO2 (C1) | ||
| Po zvarení | -30 °C | 75 J |
| EN 80 Ar/20 CO2 (M21) | ||
| Po zvarení | 20 °C | 120 J |
| Stress Relieved 15 hodín 620 °C | -20 °C | 90 J |
| Stress Relieved 15 hodín 620 °C | 20 °C | 120 J |
| Po zvarení | 20 °C | 130 J |
| Po zvarení | -30 °C | 100 J |
| Po zvarení | -40 °C | 90 J |
| EN CO2 (C1) | ||
| Po zvarení | 20 °C | 110 J |
| Po zvarení | -30 °C | 75 J |
| C | Mn | Si | S | P |
|---|---|---|---|---|
| 0,08 | 0,94 | 0,63 | 0,012 | 0,013 |
| Priemer | Prúd | V | Rýchlosť podávania drôtu | Výkon odtavenia |
|---|---|---|---|---|
| 0,8 mm | 60 - 200 A | 18 - 24 V | 3,2 - 10, 0 m/min | 0,8 - 2,3 kg/h |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nelegovaná oceľ / nízkolegovaná oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 0,8 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Prúd: | 60 – 200 A |
| Napätie: | 18 – 24 V |
| Ochranný plyn: | M20 / M21 / C1 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,078; Mn = 1,46; Si = 0,85 % |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 3,2 – 10 m/min |
| Produktivita: | 0,8 – 2,3 kg/h |
| Balenie: | 15 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14341-A: G 3Si1 / EN ISO 14341-A: G 38 3 C1 3Si1 / EN ISO 14341-A : G 42 4 M20 3Si1 / EN ISO 14341-A: G 42 4 M21 3Si1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Aprobácie: | CE: EN 13479 / JIS Z 3312: YGW 12(C1) / CSA W48: B-G 49A 3 C1 S6 / ABS: 3YSA, 3 / BV: SA3YM (C1, M21) / DB: 42.039.06 / DNV-GL: III YMS / LR: 3YS H15 / UKCA: EN 13479 / VdTÜV: 00899 / CWB: B-G 49A 3 C1 S6 / JIS: YGW12 / PRS: 3YS / RINA: 3YS / RINA: 3YS |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nelegovaná oceľ / nízkolegovaná oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 0,8 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Prúd: | 60 – 200 A |
| Napätie: | 18 – 24 V |
| Ochranný plyn: | M20 / M21 / C1 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,078; Mn = 1,46; Si = 0,85 % |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 3,2 – 10 m/min |
| Produktivita: | 0,8 – 2,3 kg/h |
| Balenie: | 15 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14341-A: G 3Si1 / EN ISO 14341-A: G 38 3 C1 3Si1 / EN ISO 14341-A : G 42 4 M20 3Si1 / EN ISO 14341-A: G 42 4 M21 3Si1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Aprobácie: | CE: EN 13479 / JIS Z 3312: YGW 12(C1) / CSA W48: B-G 49A 3 C1 S6 / ABS: 3YSA, 3 / BV: SA3YM (C1, M21) / DB: 42.039.06 / DNV-GL: III YMS / LR: 3YS H15 / UKCA: EN 13479 / VdTÜV: 00899 / CWB: B-G 49A 3 C1 S6 / JIS: YGW12 / PRS: 3YS / RINA: 3YS / RINA: 3YS |