Nízkolegovaný drôt OK AristoRod s priemerom 1,0 mm pre MIG/MAG zváranie nízkolegovaných vysokopevných ocelí s dobrou vrubovou húževnatosťou pri nízkych teplotách, napr. typov N-A-X TRA 56 až 70 a podobne.
| Obj. číslo | 1B29106910 |
| Cena za kg | 7,92 € |
| Balenie | 18 kg |
| Obj. číslo | 1B29106910 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 7,92 € |
Nízkolegovaný drôt OK AristoRod s priemerom 1,0 mm pre MIG/MAG zváranie nízkolegovaných vysokopevných ocelí s dobrou vrubovou húževnatosťou pri nízkych teplotách, napr. typov N-A-X TRA 56 až 70 a podobne.
Uvedená cena je za celé balenie drôtu. Drôt predávame OK AristoRod 69 po celých baleniach, v 18 kg cievke.
Drôty OK AristoRod poskytujú vynikajúci podávací výkon pre vysokorýchlostné zváranie a dlhé podávacie vzdialenosti.
| Použitie pre materiál: | nízkolegovaná oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Prúd: | 80 – 280 A |
| Napätie: | 18 – 28 V |
| Ochranný plyn: | M20 / M21 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,089; Mn = 1,54, Si = 0,53; Ni = 1,23; Cr = 0,26; Mo = 0,24 % |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 2,7 – 14,7 m/min |
| Produktivita: | 1,0 – 5,4 kg/h |
| Balenie: | 18 kg |
| Štandardy EN ISO: | 16834-A: G 69 4 M20 Mn3Ni1CrMo / 16834-A: G 69 4 M21 Mn3Ni1CrMo / 16834-A: G Mn3Ni1CrMo |
| AWS (American Welding Society): | A5.28: ER110S-G |
| Aprobácie: | ABS / CE / DB / DNV / VdTÜV / UKCA |
| Použitie pre materiál: | nízkolegovaná oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Prúd: | 80 – 280 A |
| Napätie: | 18 – 28 V |
| Ochranný plyn: | M20 / M21 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,089; Mn = 1,54, Si = 0,53; Ni = 1,23; Cr = 0,26; Mo = 0,24 % |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 2,7 – 14,7 m/min |
| Produktivita: | 1,0 – 5,4 kg/h |
| Balenie: | 18 kg |
| Štandardy EN ISO: | 16834-A: G 69 4 M20 Mn3Ni1CrMo / 16834-A: G 69 4 M21 Mn3Ni1CrMo / 16834-A: G Mn3Ni1CrMo |
| AWS (American Welding Society): | A5.28: ER110S-G |
| Aprobácie: | ABS / CE / DB / DNV / VdTÜV / UKCA |