Austenitická tyč IW 310 s priemerom 4,0 mm a dĺžkou 1 meter na zváranie nehrdzavejúcich žiaruvzdorných a proti opalu vzdorných CrNi-ocelí, oceľoliatiny, feritických Cr-, CrAl- ako aj CrSi-ocelí a nerovnorodých spojov metódou TIG.
| Obj. číslo | IW310 4,0 TIG |
| Cena za kg | 31,37 € |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | IW310 4,0 TIG |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 31,37 € |
Austenitická tyč IW 310 s priemerom 4,0 mm a dĺžkou 1 meter na zváranie nehrdzavejúcich žiaruvzdorných a proti opalu vzdorných CrNi-ocelí, oceľoliatiny, feritických Cr-, CrAl- ako aj CrSi-ocelí a nerovnorodých spojov metódou TIG.
Uvedená cena je za celé balenie = 5 kg.
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 4 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,01; Si = 0,45; Mn = 1,7; Cr = 26,0; Ni = 20,50; Mo = 0,1; Cu = 0,01; P = 0,014; S = 0,009; Fe - zvyšok % |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 380 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 580 MPa |
| Ťažnosť A5: | 40 % |
| KV/T: | 170 J (20 °C) / 60 J (-196 °C) |
| Štandardy EN ISO: | ISO 14343: G 25 20 |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER 310 |
| Werkstoff nr.: | 1.4842 |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 4 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,01; Si = 0,45; Mn = 1,7; Cr = 26,0; Ni = 20,50; Mo = 0,1; Cu = 0,01; P = 0,014; S = 0,009; Fe - zvyšok % |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 380 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 580 MPa |
| Ťažnosť A5: | 40 % |
| KV/T: | 170 J (20 °C) / 60 J (-196 °C) |
| Štandardy EN ISO: | ISO 14343: G 25 20 |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER 310 |
| Werkstoff nr.: | 1.4842 |