Plný zvárací MIG drôt MT-600 HB na tvrdonávar, na povrchové úpravy strojných dielov z konštrukčnej ocele, oceľoliatiny alebo mangánovej ocele.
| Obj. číslo | MT600-1,2 |
| Cena za kg | 35,97 € |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | MT600-1,2 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 35,97 € |
Plný zvárací MIG drôt MT-600 HB na tvrdonávar, na povrchové úpravy strojných dielov z konštrukčnej ocele, oceľoliatiny alebo mangánovej ocele.
Drôt MT-600 HB sa používa napríklad na valčeky, valce, behúne, roboty, kolesá mlynov, rýpadlá, závitovkové dopravníky, drviče, baranidlá, svorky, ozvučnice, miešace ramená, nákovy...
Skúšobná teplota: +20 °C
Tvrdosť podľa Rockwella: 59 HRC
Tvrdosť podľa Vickersa: 670 HV
Ochranný plyn: CO2
Žíhanie: 780 až 820 °C/5 h
Kalenie: 1000 až 1050 °C/olej alebo stlačený vzduch
| Použitie pre materiál: | oceľ / oceľoliatiny |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Ochranný plyn: | CO2 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,5; Si = 3,0; Mn = 0,4; Cr = 9,2 % |
| Balenie: | 5 kg |
| Použitie pre materiál: | oceľ / oceľoliatiny |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Ochranný plyn: | CO2 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,5; Si = 3,0; Mn = 0,4; Cr = 9,2 % |
| Balenie: | 5 kg |