Plný zvárací MIG drôt MT-350 HB na tvrdonávar, na časti strojov z konštrukčnej ocele alebo oceľoliatin, na povlaky odolné voči opotrebovaniu, ktoré je možné opracovať.
| Obj. číslo | 72173041 |
| Cena za kg | 21,33 € |
| Balenie | 15 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 72173041 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 21,33 € |
Plný zvárací MIG drôt MT-350 HB na tvrdonávar, na časti strojov z konštrukčnej ocele alebo oceľoliatin, na povlaky odolné voči opotrebovaniu, ktoré je možné opracovať.
Drôt MT-350 HB z nízkolegovanej mangánovo-chrómovej ocele. Používa napríklad na klzné vedenia, kolesá, dosadacie plochy, ráfiky kolies, koľajnice, valčeky, vedenia, dopravníkové valčeky, spojky.
Citlivé základné materiály predhrejte na približne +250 °C.
Ochranný plyn: M1, M2, M3, CO2
Zváranie s inými ochrannými plynmi môže zmeniť hodnoty tvrdosti.
Hodnoty mechanickej kvality zvarového kovu (orientačné hodnoty) CO2/bez tepelného spracovania/pri +20 °C:
Tvrdosť podľa Vickersa: 390 HV
Tvrdosť podľa Brinella: 370 HB
Tvrdosť podľa Rockwella: 40 HRC
Norma: EN 14700: S Fe 2
| Použitie pre materiál: | oceľ / oceľoliatiny |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Ochranný plyn: | CO2 / M1, M2, M3 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,08; Si = 0,55; Mn = 0,9; Cr = 5,0; Mo = 0,9 % |
| Balenie: | 15 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN 14700: S Fe 2 |
| Použitie pre materiál: | oceľ / oceľoliatiny |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Ochranný plyn: | CO2 / M1, M2, M3 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,08; Si = 0,55; Mn = 0,9; Cr = 5,0; Mo = 0,9 % |
| Balenie: | 15 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN 14700: S Fe 2 |