Drôt CastoMag 45351 na naváranie ťažných a transportných valčekov, strihacích a ohýbacích nástrojov, drvičov kameňa, sekáčov, na vytváranie ochranných vrstiev a obnovovanie súčiastok.
| Obj. číslo | 45351 |
| Cena za kg | 28,86 € |
| Balenie | 15 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 45351 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 28,86 € |
Drôt CastoMag 45351 na naváranie ťažných a transportných valčekov, strihacích a ohýbacích nástrojov, drvičov kameňa, sekáčov, na vytváranie ochranných vrstiev a obnovovanie súčiastok.
Uvedená cena je za celé balenie. Drôt predávame po celých baleniach, v 15 kg cievke.
Drôt sa používa predovšetkým na vytváranie ochranných vrstiev a obnovovanie súčiastok z materiálov:
Najčastejšie je využívaný na naváranie ťažných a transportných valčekov, strihacích a ohýbacích nástrojov, drvičov kameňa, čeľustí, sekáčov, príklepových vrtákov, na nástroje na podbíjanie koľají.
Polohy zvárania: všetky okrem PG (f)
Druh prúdu: jednosmerný (= (+))
Ochranný plyn: EN ISO 14175 M21 - Ferroline C 8 (8 % CO2 - zvyšok Ar);
M 21 Ferroline C 18 (18 % CO2 - zvyšok Ar)
M12 Inoxline C 2 (2,5 % CO2 - zvyšok Ar)
DIN EN 14700: S Fe8 gtz
DIN 8555: MSG6-60-GZT
W.Nr.: 1.4718
60 HRC
61 HRC po kalení
Chem. zloženie: C= 0,4; Si = 3; Mn = 0,5; Cr = 9; Fe zvyšok
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | argón + CO2 (M12) / argón + >15-25 % CO2 (M21) |
| Chemické zloženie drôtu: | C= 0,4; Si = 3; Mn = 0,5; Cr = 9; Fe zvyšok % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 15 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14175 M21 |
| Werkstoff nr.: | 1.4718 |
| DIN: | 8555: MSG6-60-GZT |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | argón + CO2 (M12) / argón + >15-25 % CO2 (M21) |
| Chemické zloženie drôtu: | C= 0,4; Si = 3; Mn = 0,5; Cr = 9; Fe zvyšok % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 15 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14175 M21 |
| Werkstoff nr.: | 1.4718 |
| DIN: | 8555: MSG6-60-GZT |