Zvárací drôt Al Si 5 s priemerom 1,2 mm pre MIG zváranie hliníka a zliatin hliníka.
| Obj. číslo | 1140904122 |
| Cena za kg | 14,01 € |
| Balenie | 7 kg |
| Obj. číslo | 1140904122 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 14,01 € |
Zvárací drôt Al Si 5 s priemerom 1,2 mm pre MIG zváranie hliníka a zliatin hliníka.
Uvedená cena je za celé balenie. Zvárací drôt predávame po celých baleniach, v 7 kg cievke.
| Použitie pre materiál: | hliník / zliatiny hliníka |
| Metóda zvárania: | MIG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | Si = 4,5 – 5,5; Mn = 0,10; Mg = 0,1; Cu = 0,05; Fe < 0,40; Ti < 0,25; Al - zvyšok % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 7 kg |
| Medza klzu Re: | > 50 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 120 – 150 MPa |
| Ťažnosť A5: | 10 – 18 % |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 18273: S Al 4043 (AlSi5) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 4043 |
| Werkstoff nr.: | 3.2245 |
| Aprobácie: | CE / DB |
| Použitie pre materiál: | hliník / zliatiny hliníka |
| Metóda zvárania: | MIG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | Si = 4,5 – 5,5; Mn = 0,10; Mg = 0,1; Cu = 0,05; Fe < 0,40; Ti < 0,25; Al - zvyšok % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 7 kg |
| Medza klzu Re: | > 50 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 120 – 150 MPa |
| Ťažnosť A5: | 10 – 18 % |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 18273: S Al 4043 (AlSi5) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 4043 |
| Werkstoff nr.: | 3.2245 |
| Aprobácie: | CE / DB |