Plný drôt LNM 12 na zváranie žiarupevných ocelí s 0,5 % Mo a jemnozrných ocelí pre nízkoteplotné aplikácie v stave po zvarení s rozsahom prevádzkových teplôt od -30 °C do +500 °C.
| Obj. číslo | 580921 |
| Cena za kg | 19,38 € |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 580921 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 19,38 € |
Plný drôt LNM 12 na zváranie žiarupevných ocelí s 0,5 % Mo a jemnozrných ocelí pre nízkoteplotné aplikácie v stave po zvarení s rozsahom prevádzkových teplôt od -30 °C do +500 °C.
Uvedená cena je za celé balenie. Drôt predávame po celých baleniach, v 15 kg cievke BS300.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Ochranný plyn: | argón + >15-25 % CO2 (M21) / aktívny plyn 100 % CO2 (C1) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,1; Si = 0,6; Mn = 1,12; Mo = 0,5 % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PD - vodorovná šikmo nad hlavou / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Balenie: | 15 kg |
| Medza klzu Re: | 503 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 606 MPa |
| Ťažnosť A5: | 24 % |
| KV/T: | 130 J (20 °C) / 74 J (-20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14341-A: G 46 3 M 2Mo / EN ISO 21952-A: G MoS |
| AWS (American Welding Society): | A5.28: ER70S-A1 |
| Aprobácie: | TÜV |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Ochranný plyn: | argón + >15-25 % CO2 (M21) / aktívny plyn 100 % CO2 (C1) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,1; Si = 0,6; Mn = 1,12; Mo = 0,5 % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PD - vodorovná šikmo nad hlavou / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Balenie: | 15 kg |
| Medza klzu Re: | 503 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 606 MPa |
| Ťažnosť A5: | 24 % |
| KV/T: | 130 J (20 °C) / 74 J (-20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14341-A: G 46 3 M 2Mo / EN ISO 21952-A: G MoS |
| AWS (American Welding Society): | A5.28: ER70S-A1 |
| Aprobácie: | TÜV |