Zvárací drôt z mäkkej ocele na zváranie ocelí odolných voči atmosférickej korózii ako Cor-ten, Resco, Patinax a iné.
| Obj. číslo | DT-SG NiCU 1,0 |
| Cena za kg | 16,52 € |
| Balenie | 5 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | DT-SG NiCU 1,0 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 16,52 € |
Zvárací drôt z mäkkej ocele na zváranie ocelí odolných voči atmosférickej korózii ako Cor-ten, Resco, Patinax a iné.
Uvedená cena je za celé balenie drôtu. Drôt predávame iba po celých baleniach, v 5 kg cievke.
| Použitie pre materiál: | ocele odolné voči atmosférickej korózii |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,09; Si = 0,85; Mn = 1,40; Ni = 0,85; Cu = 0,40 % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 440 – 560 N/mm² |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 580 – 660 N/mm² |
| Ťažnosť A5: | 24 – 30 % |
| KV/T: | 100 J |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 16834: Mn3Ni1Cu / EN ISO 14341-A: G 50 4 M G 0 |
| AWS (American Welding Society): | A5.28: ER 80S-G |
| Aprobácie: | CE / DB |
| Použitie pre materiál: | ocele odolné voči atmosférickej korózii |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,09; Si = 0,85; Mn = 1,40; Ni = 0,85; Cu = 0,40 % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 440 – 560 N/mm² |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 580 – 660 N/mm² |
| Ťažnosť A5: | 24 – 30 % |
| KV/T: | 100 J |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 16834: Mn3Ni1Cu / EN ISO 14341-A: G 50 4 M G 0 |
| AWS (American Welding Society): | A5.28: ER 80S-G |
| Aprobácie: | CE / DB |