Pomedený drôt na zváranie pod tavivom stredne a vysokopevných konštrukčných ocelí, lodných ocelí, podľa kombinácie s tavivom.
| Obj. číslo | 1222302800 |
| Cena za kg | 4,72 € |
| Balenie | 30 kg |
| Obj. číslo | 1222302800 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 4,72 € |
Pomedený drôt na zváranie pod tavivom stredne a vysokopevných konštrukčných ocelí, lodných ocelí, podľa kombinácie s tavivom.
Drôt OK Autrod 12.22 je určený na kombinácie s tavivami (DC+) OK Flux 10.45, 10.61, 10.62, 10.71, 10.72, 10.81, 10.83.
Uvedená cena je za celé balenie. Zvárací drôt predávame po celých baleniach, v 18 kg cievke.
| Použitie pre materiál: | oceľ / nelegovaná oceľ / jemnozrnná oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / zváranie pod tavivom |
| Priemer: | 3,2 mm |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,09; Si = 0,19; Mn = 1,01 % (C = 0,09; Si = 0,19; Mn = 1,01) |
| Balenie: | 30 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14171-A: S2Si |
| AWS (American Welding Society): | A5.17: EM12K (A5.17: EM12K) |
| Aprobácie: | CE: EN 13479 / VdTÜV 12103 / DB 52.039.05 / UKCA: EN 13479 |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nelegovaná oceľ / jemnozrnná oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / zváranie pod tavivom |
| Priemer: | 3,2 mm |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,09; Si = 0,19; Mn = 1,01 % (C = 0,09; Si = 0,19; Mn = 1,01) |
| Balenie: | 30 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14171-A: S2Si |
| AWS (American Welding Society): | A5.17: EM12K (A5.17: EM12K) |
| Aprobácie: | CE: EN 13479 / VdTÜV 12103 / DB 52.039.05 / UKCA: EN 13479 |