Najpoužívanejší zvárací drôt AlMg5 pre metódy zvárania MIG/MAG (CO2) na zváranie hliníka a jeho zliatin s obsahom horčíka Mg 5 %. Drôt má priemer 0,8 mm.
| Obj. číslo | almg508 |
| Cena za kg | 23,23 € |
| Balenie | 2 kg |
| Obj. číslo | almg508 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 23,23 € |
Najpoužívanejší zvárací drôt AlMg5 pre metódy zvárania MIG/MAG (CO2) na zváranie hliníka a jeho zliatin s obsahom horčíka Mg 5 %. Drôt má priemer 0,8 mm.
| Použitie pre materiál: | hliník / zliatiny hliníka |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 0,8 mm |
| Chemické zloženie drôtu: | Al - základ; Mg = 5; Mn = 0,35; Cr = 0,1; Ti = 0,15 % |
| Balenie: | 2 kg |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 250 MPa |
| Zmluvná medza klzu Rp0,2: | 110 MPa |
| Ťažnosť A5: | 25 % |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 18273: S Al 5356 (AlMg5Cr (A)) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 5356 |
| Werkstoff nr.: | 3.3556 |
| DIN: | 1732: SG AlMg 5 |
| Použitie pre materiál: | hliník / zliatiny hliníka |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 0,8 mm |
| Chemické zloženie drôtu: | Al - základ; Mg = 5; Mn = 0,35; Cr = 0,1; Ti = 0,15 % |
| Balenie: | 2 kg |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 250 MPa |
| Zmluvná medza klzu Rp0,2: | 110 MPa |
| Ťažnosť A5: | 25 % |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 18273: S Al 5356 (AlMg5Cr (A)) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 5356 |
| Werkstoff nr.: | 3.3556 |
| DIN: | 1732: SG AlMg 5 |