Zvárací drôt Al Mg 4.5 Mn (IA 5183) s priemerom 1,2 mm na MIG zváranie hliníka a zliatin hliníka.
| Obj. číslo | 1150907122 |
| Cena za kg | 14,16 € |
| Balenie | 7 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 1150907122 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 14,16 € |
Zvárací drôt Al Mg 4.5 Mn (IA 5183) s priemerom 1,2 mm na MIG zváranie hliníka a zliatin hliníka.
Uvedená cena je cena za 1 kg. Zvárací drôt predávame po celých baleniach, v 7 kg cievke.
| Použitie pre materiál: | hliník |
| Metóda zvárania: | MIG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | Si < 0,25; Mn = 0,6 – 1,0; Mg = 4,3 – 5,2; Cu = 0,05; Zn = 0,25; Fe < 0,40; Zr = 0,10; Cr < 0,25; Ti < 0,25; Al - zvyšok % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 7 kg |
| Medza klzu Re: | 110 – 150 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 285 MPa |
| Ťažnosť A5: | 15 – 20 % |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 18273: S Al 5087 (AlMg4.5MnZr) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 5187 |
| Werkstoff nr.: | 3.3546 |
| Aprobácie: | BV / DB / DNV-GL / LR / TÜV |
| Použitie pre materiál: | hliník |
| Metóda zvárania: | MIG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | Si < 0,25; Mn = 0,6 – 1,0; Mg = 4,3 – 5,2; Cu = 0,05; Zn = 0,25; Fe < 0,40; Zr = 0,10; Cr < 0,25; Ti < 0,25; Al - zvyšok % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 7 kg |
| Medza klzu Re: | 110 – 150 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 285 MPa |
| Ťažnosť A5: | 15 – 20 % |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 18273: S Al 5087 (AlMg4.5MnZr) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 5187 |
| Werkstoff nr.: | 3.3546 |
| Aprobácie: | BV / DB / DNV-GL / LR / TÜV |