Zvárací drôt na MAG zváranie nelegovaných a jemnozrnných ocelí v ochrannej atmosfére.
| Obj. číslo | 1060280113 |
| Cena za kg | 4,41 € |
| Balenie | 15 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 1060280113 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 4,41 € |
Zvárací drôt na MAG zváranie nelegovaných a jemnozrnných ocelí v ochrannej atmosfére.
Uvedená cena je za celé balenie. Drôt WEKO 4 predávame po celých baleniach, v 15 kg cievke.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / Ar + CO2 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,07; Si = 0,95; Mn = 1,7 % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Balenie: | 15 kg |
| Medza klzu Re: | 460 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 560 MPa |
| Ťažnosť A5: | 27 % |
| KV/T: | 100 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14343-A: G 23 12 L Si / EN ISO 14343-B: SS309LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5130 |
| Aprobácie: | ABS / DB / DNV / GL / LR / TÜV |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MAG |
| Priemer: | 1,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / Ar + CO2 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,07; Si = 0,95; Mn = 1,7 % |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Balenie: | 15 kg |
| Medza klzu Re: | 460 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 560 MPa |
| Ťažnosť A5: | 27 % |
| KV/T: | 100 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14343-A: G 23 12 L Si / EN ISO 14343-B: SS309LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5130 |
| Aprobácie: | ABS / DB / DNV / GL / LR / TÜV |