Oceľový medený drôt s vysokou pevnosťou na zváranie vysokopevných ocelí s minimálnou medzou klzu do 690 MPa.
| Obj. číslo | 1160404123 |
| Cena za kg | 3,60 € |
| Balenie | 15 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 1160404123 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 3,60 € |
Oceľový medený drôt s vysokou pevnosťou na zváranie vysokopevných ocelí s minimálnou medzou klzu do 690 MPa.
Odporúča sa na zváranie, kde sa vyžaduje dobrá húževnatosť pri nízkych teplotách.
Uvedená cena je za celé balenie. Drôt NiMoCr predávame po celých baleniach, v 15 kg cievke D300.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | argón + >15-25 % CO2 (M21) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,08; Si = 0,60; Mn = 1,60; Cr = 0,30; Ni = 1,40; Mo = 0,25; V = 0,07 % |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Balenie: | 15 kg |
| Medza klzu Re: | > 730 N/mm2 |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 790 N/mm2 |
| Ťažnosť A5: | > 19 % |
| KV/T: | > 59 J (-40 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 16834-A: G 69 4 M Mn3Ni1CrMo |
| AWS (American Welding Society): | A5.28: ER 110 S-G |
| Aprobácie: | DB / TÜV |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | argón + >15-25 % CO2 (M21) |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,08; Si = 0,60; Mn = 1,60; Cr = 0,30; Ni = 1,40; Mo = 0,25; V = 0,07 % |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Balenie: | 15 kg |
| Medza klzu Re: | > 730 N/mm2 |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 790 N/mm2 |
| Ťažnosť A5: | > 19 % |
| KV/T: | > 59 J (-40 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 16834-A: G 69 4 M Mn3Ni1CrMo |
| AWS (American Welding Society): | A5.28: ER 110 S-G |
| Aprobácie: | DB / TÜV |