Náhradný acetátový zorník pre okuliare 3M 2890A/2890SAS číry, 289A
Obj. číslo 7000061925
Môžete mať už 15.05.2026 ( pozajtra )
13,17
Informácie o zľave
Uvedená cena je vrátane DPH.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Zľava z odporúčanej ceny je: 25%
9,88
8,03 bez DPH
Skladom >15 ks
Obj. číslo 7000061925
Odporučte nás svojím známym
Potrebujete poradiť?
Spýtajte sa skúsených predajcov
Po - Pi: 07:30-16:00 0917 880 640
Číry acetátový zorník pre 3M™ ochranné okuliare 2890A/2890SAS.
Zorník 289A má zvýšenú chemickú odolnosť a výnimočne odolnú vrstvu proti poškriabaniu.
Odporučte nás svojím známym
Technické parametre
Typ zorníku (šošovky): číry
Materiál: acetát
Typ zorníku (šošovky): číry
Materiál: acetát
Súvisiace produkty
Ochranné okuliare 3M 2890S utesnené
14,86 s DPH 12,08 bez DPH
Skladom >5 ks
Zľava -33% 14,86 s DPH 12,08 bez DPH
Skladom >5 ks
Ochranný štít MOST OT-1N komplet
11,84 s DPH 9,63 bez DPH
Skladom 3 ks
11,84 s DPH 9,63 bez DPH
Skladom 3 ks
Vymeniteľná fólia 1 mm do štítu OT-1N
Vymeniteľná polykarbonátová fólia s hrúbkou 1 mm do tvárového štítu OT-1N pre ochranu očí a tváre počas práce.
9,58 s DPH 7,79 bez DPH
Skladom >10 ks
9,58 s DPH 7,79 bez DPH
Skladom >10 ks
Ochranný štít OKULA ŠP 28 2 S
Ochranný štít OKULA ŠP 28 2 S
13,17 s DPH 10,71 bez DPH
Odlupovacia fólia (zorník) SPM520 pre masky Integra GVS
1,73 s DPH 1,41 bez DPH
Skladom >50 ks
1,73 s DPH 1,41 bez DPH
Skladom >50 ks
Hodnotenie zákazníkov