Veľmi pohodlné tvarovateľné štuple do uší so šnúrkou, jednorazové, do prostredia s vysokou hladinou hluku.
| Obj. číslo | 7000052845 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 4.5.2026
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 0,47 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7000052845 |
Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.
Veľmi pohodlné tvarovateľné štuple do uší so šnúrkou, jednorazové, do prostredia s vysokou hladinou hluku.
| Štuple do uší: | penové |
| Hodnotenie útlmu, SNR: | 36 dB |
| Trieda ochrany: | 95 dB(A) – 110 dB(A) |
| Typ chrániča: | tvarovateľné štuple do uší |
| Použitie: | jednorazové |
| Materiál: | polyuretán |
| Normy, štandardy: | EN 352-2:1993 |
| Hmotnosť: | 2,5 g |
| Štuple do uší: | penové |
| Hodnotenie útlmu, SNR: | 36 dB |
| Trieda ochrany: | 95 dB(A) – 110 dB(A) |
| Typ chrániča: | tvarovateľné štuple do uší |
| Použitie: | jednorazové |
| Materiál: | polyuretán |
| Normy, štandardy: | EN 352-2:1993 |
| Hmotnosť: | 2,5 g |