Protihlukové štuple do uší so spojovacím pásikom na nosenie pod bradou alebo za hlavou sú ľahko použitelné, praktické a pohodlné.
| Obj. číslo | 7100089592 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 7,69 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7100089592 |
Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.
Protihlukové štuple do uší so spojovacím pásikom na nosenie pod bradou alebo za hlavou sú ľahko použitelné, praktické a pohodlné.
Chrániče sluchu 3M E-A-R 1310 sa používajú v náročnom pracovnom prostredí a všade tam, kde je kľúčovou požiadavkou pohodlné a nepretržité nosenie.
| Štuple do uší: | penové |
| Hodnotenie útlmu, SNR: | 26 dB |
| Trieda ochrany: | 87 dB(A) – 98 dB(A) |
| Typ chrániča: | zátkové štuple do uší |
| Použitie: | opakované |
| Materiál: | elastická pena |
| Hmotnosť: | 408 g |
| Štuple do uší: | penové |
| Hodnotenie útlmu, SNR: | 26 dB |
| Trieda ochrany: | 87 dB(A) – 98 dB(A) |
| Typ chrániča: | zátkové štuple do uší |
| Použitie: | opakované |
| Materiál: | elastická pena |
| Hmotnosť: | 408 g |