ORBIMAT 180 SW je inteligentný orbitálny zdroj na zváranie TIG s výkonom 180 A, s dotykovým displejom, funkciami Flow-Force a Permanent Gas, inteligentným ovládaním a monitoringom pre moderné zváranie.
| Obj. číslo | 850000001 |
Cena na vyžiadanie
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 850000001 |
ORBIMAT 180 SW je inteligentný orbitálny zdroj na zváranie TIG s výkonom 180 A, s dotykovým displejom, funkciami Flow-Force a Permanent Gas, inteligentným ovládaním a monitoringom pre moderné zváranie.
V cene je zahrnuté:
Orbitálne zváranie nerezových rúr TIG
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Metóda zvárania: | orbitálne zváranie TIG |
| Sieťové napätie: | 1~ 110 – 230 V/50 – 60 Hz |
| Povolená tolerancia siete: | ±10 % |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 3 – 180 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 160 |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 180 |
| Účinník: | 1,0 cos φ (při 180 A) |
| Krytie: | IP 23S |
| Trieda izolácie: | F |
| Rozmery: | 600 × 400 × 310 mm |
| Hmotnosť: | 26 kg |
| Celkový objem kvapaliny: | 2,2 l |
| Maximálny tlak: | 4 bar |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Metóda zvárania: | orbitálne zváranie TIG |
| Sieťové napätie: | 1~ 110 – 230 V/50 – 60 Hz |
| Povolená tolerancia siete: | ±10 % |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 3 – 180 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 160 |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 180 |
| Účinník: | 1,0 cos φ (při 180 A) |
| Krytie: | IP 23S |
| Trieda izolácie: | F |
| Rozmery: | 600 × 400 × 310 mm |
| Hmotnosť: | 26 kg |
| Celkový objem kvapaliny: | 2,2 l |
| Maximálny tlak: | 4 bar |