Červená, ľahko indukčná elektróda pre TIG zváranie vysoko legovaných a nerezových ocelí jednosmerným prúdom.
| Obj. číslo | 5019922017 |
| Obj. číslo | 5019922017 |
Červená, ľahko indukčná elektróda pre TIG zváranie vysoko legovaných a nerezových ocelí jednosmerným prúdom.
Uvedená cena je za 1 kus. V prípade záujmu o celé balenie elektród, prosím, objednávajte 10 kusov.
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný |
| Zvárací prúd: | 45 – 180 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | ThO2 = 2 |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Farba: | červená |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný |
| Zvárací prúd: | 45 – 180 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | ThO2 = 2 |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Farba: | červená |