Volfrámová elektróda WP na zváranie hliníka a zliatin hliníka metódou TIG, zelená.
| Obj. číslo | 5019932017 |
| Obj. číslo | 5019932017 |
Volfrámová elektróda WP na zváranie hliníka a zliatin hliníka metódou TIG, zelená.
Uvedená cena je za 1 kus. V prípade záujmu o celé balenie elektród, objednávajte 10 kusov.
| Použitie pre materiál: | hliník |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | striedavý |
| Zvárací prúd: | 45 – 135 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | W = 99,8 |
| Farba: | zelená |
| Použitie pre materiál: | hliník |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | striedavý |
| Zvárací prúd: | 45 – 135 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | W = 99,8 |
| Farba: | zelená |