Volfrámová elektróda WL20 na zváranie nízkolegovaných a vysokolegovaných ocelí, zliatín hliníka, medi, horčíka, titánu a niklu metódou TIG AC/DC, modrá.
| Obj. číslo | 5019977024 |
| Obj. číslo | 5019977024 |
Volfrámová elektróda WL20 na zváranie nízkolegovaných a vysokolegovaných ocelí, zliatín hliníka, medi, horčíka, titánu a niklu metódou TIG AC/DC, modrá.
Uvedená cena je za 1 kus. V prípade záujmu o celé balenie elektród, objednávajte 10 ks.
Odporúčaný prúd (podľa normy ISO 6848:2015):
| Zvárací prúd (jednosmerný) | Uhol elektródy |
|---|---|
| 20 A | 30° |
| 20 – 100 A | 60° – 90° |
| 100 – 200 A | 90° – 120° |
| > 200 A | 120° |
| Použitie pre materiál: | vysokolegovaná oceľ / nízkolegované ocele / zliatiny hliníka / zliatiny medi / zliatiny horčíka / zliatiny titánu / zliatiny niklu |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | DC: 75 – 230 A, AC: 60 – 175 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,4 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Farba: | modrá |
| Použitie pre materiál: | vysokolegovaná oceľ / nízkolegované ocele / zliatiny hliníka / zliatiny medi / zliatiny horčíka / zliatiny titánu / zliatiny niklu |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | DC: 75 – 230 A, AC: 60 – 175 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,4 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Farba: | modrá |