Volfrámová elektróda WP na zváranie hliníka a zliatin hliníka metódou TIG, zelená.
| Obj. číslo | TR0002-10 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | TR0002-10 |
Volfrámová elektróda WP na zváranie hliníka a zliatin hliníka metódou TIG, zelená.
Uvedená cena je za 1 kus. V prípade záujmu o celé balenie elektród, prosím, objednávajte 10 kusov.
| Použitie pre materiál: | hliník |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | striedavý |
| Priemer (hrúbka): | 1,0 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | W = 99,8 |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Farba: | zelená |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 6848: 2004 |
| Použitie pre materiál: | hliník |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | striedavý |
| Priemer (hrúbka): | 1,0 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | W = 99,8 |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Farba: | zelená |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 6848: 2004 |