Univerzálna volfrámová elektróda WR2 s prímesou vzácnych zemín pre zváranie metódou TIG jednosmerným a striedavým prúdom, tyrkysová.
| Obj. číslo | TR0022-16 |
| Obj. číslo | TR0022-16 |
Univerzálna volfrámová elektróda WR2 s prímesou vzácnych zemín pre zváranie metódou TIG jednosmerným a striedavým prúdom, tyrkysová.
Uvedená cena je za 1 kus. V prípade záujmu o celé balenie elektród, prosím, objednávajte 10 kusov.
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný alebo striedavý |
| Priemer (hrúbka): | 1,6 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Farba: | tyrkysová |
| Štandardy EN ISO: | UNI EN ISO 6848-2015 |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný alebo striedavý |
| Priemer (hrúbka): | 1,6 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Farba: | tyrkysová |
| Štandardy EN ISO: | UNI EN ISO 6848-2015 |