Univerzálna volfrámová elektróda E3 so vzácnymi zeminami (zmes oxidov) pre zváranie metódou TIG, fialová.
| Obj. číslo | 5019976016 |
| Obj. číslo | 5019976016 |
Univerzálna volfrámová elektróda E3 so vzácnymi zeminami (zmes oxidov) pre zváranie metódou TIG, fialová.
Uvedená cena je za 1 kus. V prípade záujmu o celé balenie elektród, objednávajte 10 kusov.
V porovnaní s elektródami s prísadou tória:
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez / hliník / neželezné kovy |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný alebo striedavý |
| Priemer (hrúbka): | 1,6 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | zmes oxidov |
| Farba: | fialová |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 6848 |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez / hliník / neželezné kovy |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný alebo striedavý |
| Priemer (hrúbka): | 1,6 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | zmes oxidov |
| Farba: | fialová |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 6848 |