Sivá volfrámová elektróda WC20 pre zváranie metódou TIG pre všetky aplikácie v celom rozsahu zvárania jednosmerným a striedavým prúdom.
| Obj. číslo | 5019971617 |
| Obj. číslo | 5019971617 |
Sivá volfrámová elektróda WC20 pre zváranie metódou TIG pre všetky aplikácie v celom rozsahu zvárania jednosmerným a striedavým prúdom.
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | DC: 15 – 130 A, AC: 20 – 90 A A |
| Priemer (hrúbka): | 1,6 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | cerium 2 % CeO2 |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Farba: | sivá |
| Typ zváracej elektródy: | volfrámová |
| Druh prúdu: | jednosmerný alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | DC: 15 – 130 A, AC: 20 – 90 A A |
| Priemer (hrúbka): | 1,6 mm |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | cerium 2 % CeO2 |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Farba: | sivá |