Pavel Kováčik z firmy KOBALTSKY

Odporučte stránku svojím známym

Asi každý aspoň raz v živote spolupracoval s niekým, kto svoju prácu robí od srdca, so záujmom a nepriehľadnuteľným zápalom. K takémuto človeku sa radi vraciame, lebo vieme, že od neho dostaneme len to najlepšie a ešte aj s úsmevom. Jedným z týchto vzácnych ľudí je aj Pavel Kováčik z firmy KOBALTSKY v Hradišti.

Pán Kováčik má netypické životné motto: „zváranie nie je iba práca, je to spôsob života“.

Keď chceme pochopiť zmysel tejto vety, zistíme, že vyjadruje jeho vášeň k zváraniu, precíznosť a detail v prevedení jeho prác. Ide o postoj k zváraniu, ktoré má naozaj rád a k výzvam, ktoré sú pre neho prostriedkom, ako robiť veci lepšie a zaujímavejšie.
 

Služby firmy KOBALTSKY

Spektrum služieb pána Kováčika je široké. Vyrobí Vám špeciálne diely na zákazku, ochotne opraví poškodené predmety zváraním/návarom, a svoje umelecké cítenie vnesie aj do interiérových dekorácií.

Rád rieši rôzne technické problémy, vypracuje výkresovú dokumentáciu, alebo sprostredkuje pálenie laserom (od výkresovej dokumentácie po výpalky).

Zákazníci sa môžu spoľahnúť na skvelý prístup, rýchlo odvedenú prácu vysokej kvality a otvorenosť voči akémukoľvek zváračskému projektu.
 

Akými metódami zvára?

Aké vybavenie zvolil pán Kováčik do svojej dielne?

Ako znalý odborník vie, že odvedenie kvalitnej práce je možné len s profesionálnym náradím. Využíva ochranné pomôcky od kvalitných dodávateľov Optrel a Rywal a navyše zvára aj sklenenými hubicami. Kvalita produktov a skúsenosti špecialistov fimy Solík SK, s.r.o. sa tak stretli aj s požiadavkami pána Kováčika a väčšinu výbavy jeho dielne si preto vybral u nás:

Kobaltsky

Je to jednoducho chlapík s vášňou pre zváranie, ktorý má to šťastie, že práca je pre neho hobby a miesto, kde nuda nemá priestor. A my sme radi, že mu našimi produktami prispievame ku komfortu a vysokej kvalite jeho práce.

Ak Vás zaujal prístup a práca pána Kováčika, kontaktovať ho môžete na telefónnom čísle 0949 107 934, e-mailovej adrese Kobaltsky1@gmail.com, alebo si pozrite jeho prácu aj na Facebooku pod menom Kobaltsky Welding.


Súvisiace produkty
Zváračské rukavice Most SUPER TIG veľkosť 10
6,97 s DPH 5,81 bez DPH
Skladom 103 ks
Zvárací invertor FANMIG 201 LCD Most
979,20 s DPH 816,00 bez DPH
Skladom 1 ks
Kukla Optrel Panoramaxx RTW e3000 10h s odsávaním
1 495,32 s DPH 1 246,10 bez DPH
Na objednávku
Zváračka TIG MOST Pontig 200 AC/DC
1 512,00 s DPH 1 260,00 bez DPH
Skladom 1 ks